Rock Empire
Zbytek už je na tobě

Jsi anti-hrdina. Nelezeš kvůli záři reflektorů, ale pro vlastní pocit překonání sama sebe. Jdeš proti proudu, protože lézt takový výšky většině lidí nedává smysl.

Porušuješ pravidla zaběhlého myšlení a když někdo říká „to nejde“ ty si říkáš „to dám“. Je ti jedno, co si o tobě ostatní myslí, když kráčíš přes město s baťohem plným lan. Ty máš totiž ten největší poklad v zážitcích, co se ti vrací ve vzpomínkách i každém odřeném kloubu.

fabrizio-conti-UqQ7-LM-PTk-unsplash-kopie-kopie

Lezeš na skály a pro většinu lidí děláš něco nemožného. Oni sami nechápou, jak se odvážíš tak vysoko. Je to pro ně zázrak a ty kouzelník. Jak to může všechno fungovat, jakto, že se to lano nikdy nepřetrhne? Není to ve skutečnosti kouzlo. Je to spousta zodpovědné přípravy, roky tréninku a testování produktů. To ale víš jenom ty sám, tak je necháš myslet si, že jsi opravdový kouzelník.

Vyrostli jsme ve skalách

Marketa_Steinert_Rock_Empire2
Marketa_Steinert_Rock_Empire3

Stejně jako ty máme rádi rozhled a od malička jsme chtěli posouvat hranice. Stačí vylézt o kousek výš a člověk dohlédne dál za obzor. Lezení, to je hodně o balancování na hraně. My to o tobě víme.

Hledáš svoje vlastní limity a pravidla. Máš nezměrnou víru. V některého z bohů, v osud nebo tvoje vlastní schopnosti. Taky jsme jako mladí jezdili v autě bez pásů, protože jsme věřili, že jestli máme umřít, tak to bude na skále.

 

Ale taky máš zodpovědnost. Protože lezení nikdy není o tobě samotném, vždy jsou na něj potřeba dva.

Když stojíš pod stěnou, je to příběh s otevřeným koncem. To máš rád. Nikdy nevíš, jak to dopadne, že? Právě jenom ti, co si věří, se odváží. RockEmpire je jenom začátek.

Marketa_Steinert_Rock_Empire12

Tvůj příběh začíná obutými botami, zapnutým úvazkem a připnutou karabinou. Jsi v lese, voní jehličí a vítr nahoře v korunách stromů jemně šumí.
Zbytek je už na tobě.

Marketa_Steinert_Rock_Empire6
Marketa_Steinert_Rock_Empire
Marketa_Steinert_Rock_Empire14

CREDITS

Art Direction – Markéta Steinert
Visual Identity – Markéta Steinert
Brand Strategy, Copy – Adam Ondráček
Illustrations – Jan Petrmichl
Logo – Michal Rydval
Kontra

Mr. Steinert s.r.o.
Pražského 636/34
152 00, Praha – Hlubočepy
IČO 04873084

Společnost s ručením omezeným
Spisová značka 254940 C
Městský soud v Praze