Letní filmová škola
Uherské Hradiště 2020

 

Identita 46. Letní filmové školy Uherské Hradiště pokračuje v tříletém vizuálním cyklu na téma Film všemi smysly. V návaznosti na vizuál z roku 2019, jemuž dominovala chuť symbolizovaná pusou, přechází k dalšímu smyslu, a to zraku. Vizuální styl tentokrát provází motiv oka. Oko je nositelem emocí. Oko je bránou do divákovy duše. Oko je jedním ze smyslů, kterým vnímáme film. Oko dohlédne blízko i do dáli. Oko je cesta k poznání. Osmdesát procent světa vnímáme očima, tak je neváhejte otevřít dokořán.

MarketaSteinert_LFS20_pozvanky
MarketaSteinert_LFS20_taska
MarketaSteinert_LFS20_katalog
1

Credits
Koncept a vizuální identita: Markéta Steinert
Video: Martin Pokorný
Fotografie: Markéta Steinert, Archiv LFŠ
Aftermovie: Režie, kamera, střih – Jakub Babica / #JBfilmmaking, Asistent kamery – Lukáš Olah

Film všemi smysly


Identita 45. Letní filmové školy Uherské Hradiště otevřela tříletý vizuální cyklus na téma Film všemi smysly. A nemohli jsme s ohledem na zmrzlinové logo festivalu i podobu udílených Výročních cen AČFK začít jinak než chutí. První ročník tohoto cyklu tedy byl provázen sloganem Všechny chutě filmu. 

Vyplázněte jazyk, použijte všech osm svalů, jen díky nim totiž můžete mluvit. Dolízejte zmrzlinu a utíkejte do sálu na další filmové chuťovky. LFŠ jako michelinská restaurace otevřená pro každého, kdo má chuť na výjimečné filmy…


Credits
Koncept a vizuální identita: Markéta Steinert
Video: Martin Pokorný
Fotografie: Markéta Steinert, Archiv LFŠ
Aftermovie: Daniel Trögler a Valeria Recmanová

Markéta Steinert

00420 731 154 774